DogajaKoledar dogodkovNoviceTekmovanja

Občinsko prvenstvo v malem nogometu za dijake

Dijaki SGLŠ Postojna so v ponedeljek, 21. januarja 2019 odigrali dve tekmi v malen nogometu. Občinsko tekmovanje se je odvijalo v dvorani ŠC Postojna.

Prvo tekmo so naši dijaki odigrali z Gimnazijo Ilirska Bistrica in dosegli visoko zmago 7:2. Dijaki so bili zelo dobro razpoloženi in dosegli res izjemno število zadetkov.

Druga tekma je bila proti ŠC Postojna. Prvi polčas je bil zelo izenačen, v drugem polčasu pa se je poznala velika utrujenost naših igralcev, ki niso zdržali hitrega tempa.

Temu primeren je bil končni rezultat 9:4, ki je ŠC Postojna ponesel na 1. mesto.

Dijaki SGLŠ Postojna so tekmovanje končali na 2. mestu, a le prvo mesto vodi na področno tekmovanje.

Kljub vsemu dijakom čestitamo za nekatere res vrhunsko odigrane akcije, krasne zadetke in fairplay.