Zaposleni v SGLŠ

Zaposleni v SGLŠ

 

Ravnateljica: Cvetka Kernel cvetka.kernel@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice: Marjeta Urbas-Hribernik marjeta.hribernik@kabelnet.net
Svetovalna delavka: Petra Prelc petra.prelc@guest.arnes.si
Knjižničarka: Krista Gorup krista.gorup@guest.arnes.si
Koordinator del v gozdarstvu: Tomaž Ščuka scuka.tomaz@gmail.com
Organizatorica izobraževanja odraslih: Mateja Mezgec Pirjevec mateja.mezgec-pirjevec@guest.arnes.si
Glavna računovodkinja: Alenka Rutar alenka.rutar@guest.arnes.si
Računovodkinja/knjigovodkinja: Ivanka Rovan ivanka@sgls.si
Knjigovodkinja: Nastja Rovan
Poslovna sekretarka: Nastja Baša nastja.basa@guest.arnes.si
Vodja kuhinje: Erika Markut-Hreščak erikamarkut@gmail.com
Kuharici: Jasmina Nevistić in Cirila Ženko
Organizatorica turističnega vodenja: Mirjam Fras
Receptorki: Alenka Melink in Jadranka Žužek
Varnostnika: Timotej Petauer in Tiberij Sežun
Hišniki: Jože Čuk, Izo Saračević in Jovan Španić
Vzdrževalca učne tehnologije: Primož Bole, Valter Ivančič in Igor Žefrin
Kuharske pomočnice: Andrejka Pekić, Liljana Simšič, Rafaela Vidmar, Danijela Zalar Jambrošič in Neda Žnidaršič
Čistilke: Fatima Abdijanović, Gordana Bukovica, Irena Gliha, Dorica Margon, Jovanka Manojlović, Šehida Mašić, Mileva Šiljak in Mira Žunič

Učitelji

Ime in priimek Poučuje Elektronski naslov
Petra ANDREJAŠIČ angleščino in nemščino petra.andrejasic@gmail.com
Dragan BABUDER zdravstvo dragan.babuder@guest.arnes.si
Sebastijan BAJC gozdarstvo sebastijan.bajc@siol.net
Nastja BELCER PREMRL zdravstvo nastjabelcer@gmail.com
Peter BOLE gozdarstvo sluga.bole@gmail.com
Andrej ČEČ gozdarstvo andrej.cec@gmail.com
Gregor ČEŠAREK gozdarstvo jelov.storz@gmail.com
Martin DUŽNIK gozdarstvo martin.duznik@gmail.com
Anica EMILI PODBOJ naravoslovje anica.emili-podboj@guest.arnes.si
Kristjan GORUP informatiko kristjan.gorup@gmail.com
Aleksandra HARI zdravstvo aleksandra.hari@guest.arnes.si
Borut HORVAT gozdarstvo borut.horvat6@siol.net
Franc IVANČIČ gozdarstvo vladimira.ivancic@guest.arnes.si
Jože IVANČIČ lesarstvo joze.ivancica1@siol.net
Leon KERNEL gozdarstvo leon.kernel@guest.arnes.si
Martina KLEMENC družboslovje martina.klemenc@guest.arnes.si
Veronika KOŽMAN TRATNIK zdravstvo veronika.kozman@gmail.com
Gašper KVARTIČ strokovno terminologijo gasper.kvartic@gmail.com
Josip MALJEVAC gozdarstvo josip.maljevac@gmail.com
Zorislava MAKOTER lesarstvo zorislava.makoter@guest.arnes.si
Janez MEDEN gozdarstvo meden.janez@gmail.com
Igor MEZGEC naravoslovje in matematiko igor.mezgec@guest.arnes.si
Matija MIŠIČ lesarstvo matija.misic@gmail.com
Tadeja PREMROV angleščino in slovenščino tadeja.premrov@guest.arnes.si
Franc ROT lesarstvo rotfranc@gmail.com
Zdenka RUDOLF slovenščino zdenka.rudolf@guest.arnes.si
Boris SAMEC gozdarstvo borissamec@gmail.com
Marija SLAVEC kemijo marija.slavec@guest.arnes.si
Zdravko SKRT športno vzgojo zdravko.skrt@siol.net
Katja STANEK umetnost katjastanek@gmail.com
Irena SVET zdravstvo irena.svet@guest.arnes.si
Tina ŠORC psihologijo tinasorc@gmail.com
Sabina ŠPRINGAR zdravstvo sabina.springar@gmail.com
Urban UCIN gozdarstvo urban.ucin@gmail.com
Nataša UJČIČ slovenščino natasaujcic@yahoo.com
Marjan VADNU gozdarstvo marjan.vadnu@guest.arnes.si
Valentina VONČINA matematiko valentina.voncina@guest.arnes.si
Jasmina ŽVOKELJ športno vzgojo zvokeljjasmina@gmail.com

Vzgojitelji

Ime in priimek Elektronski naslov
Tanja ČEHIĆ tanja.cehic@gmail.com
Janja KOZOROG janja.kozorog@gmail.com
Ava SLEJKO avaslejko@gmail.com
Miha UHELJ sgls.dom@gmail.com